Для удобства использования сайта рекомендуем повернуть устройство

9 січня. Гості вже юрмляться в світлій залі кафе Kachorovska на Льва. Тема заходу «РІЗДВЯНЕ ДИВО». Що могло спонукати стільки людей облишити теплі домівки в останній день зимових канікул? Те саме… диво.

Презентація такого місткого проекту, що включає і цікавість для дітей, і соціальність та навіть благодійність. Чи це не диво? Аж заглибимось. Сам факт отримання бажаного результату в строки й усупереч обставинам – хіба ж це не диво? Чи той довгоочікуваний сніг за вікном? Так, в атмосферу поринули, а тепер пояснення.

Захід РІЗДВЯНЕ ДИВО – це презентація масштабного проекту «Україна ЧИТАЄ з TЕРРА ФУД».

Це не лише  ініціатива з корпоративної відповідальності. Це задум із вагомою місією – залучити все більше українців до процесу ЧИТАННЯ. У чому полягає механізм дії? Щомісяця виробник-гігант молочної продукції компанія ТЕЕРА ФУД, до портфелю котрої входять ТМ «Ферма», замовляє у видавництва «ЗОРЯ та КНИЖКИ» наклад книжок, які цілком і повністю дарують українцям.
Тобто за рік діяльності програми «Україна ЧИТАЄ з TEРРА ФУД» 6 000 українських родин отримають книжки українських авторів. Для розуміння, якщо уявити, що кожну таку подаровану книгу прочитає бодай три людини – ми матимемо число співробітників NASA. Це не лише красиве порівняння. Це спроба перенести уявлення про якісні зміни від читання книжок.

Перший місяць – символічний місяць січень,приділили темі казки в нашому житті. Саме так і ствердилась дитяча історія «Різдвяне диво».


“Саме ця казочка стала відправною точкою у нашій співпраці. Тоді, в листопаді, коли ми зрозуміли, що встигнемо видати перший наклад на різдвяні свята ІДЕЯ стала очевидною і беззаперечною!
Головні герої – ну звісно ж братик і сестричка зустрічають незвичайну собачку та поринають в надзвичайні різдвяні пригоди! Ну логічно ж! А найцінніше – це правдивий гумор та мораль, що подана не нудно”.

– ділиться Зоряна Нагребельна (власниця видавництва «ЗОРЯ та КНИЖКИ» та автор казочки).

Також не дивно, що саме цей перший продукт став родинним’. Адже саме в колі співробітників компанії TERRA FOOD відбулась перша проба дарування.

“Користь від читання, так само, як і від якісногохарчування важко переоцінити. Нація, яка щодня вживає корисні продукти та читає хороші книжки – успішна, – коментує Яна Романенко, HRD ТЕРРА ФУД. – Участь ТЕРРА ФУД у проєкті є цілком логічною, адже ми виготовляємо смачну продукцію з турботою про людей. Проект про книжки – це турбота про українців як націю, про їх ментальне здоров’я, адже процес читання тримає мозок в тонусі, допомагає бути більш енергійним»

Отже, яким чином долучитись до проекту? Все дуже просто! Щомісяця виходить серія книжок накладом 500 екземплярів, які зможе отримати кожен українець, що любить читати. Для цього необхідно взяти участь у розіграші на сайті ТЕРРА ФУД, або сканувати QR-код з посиланням на сайт, який містиметься на продукції ТМ «Ферма».

Видавництво «ЗОРЯ та КНИЖКИ» обіцяє щораз дивувати змістом та планує до публікації книжки різних тематик, включно з дорослою прозою та поезією.

А поки видавництво готує спеціальну збірку есе про любов на лютий, пропонуємо долучитись до проекту й загадати собі здійснення котрогось із див.

 

Більше фото: https://eight.com.ua/rizdvyane-divo-prezentatsiya-sotsialnogo-proektu-ukrayina-chitaye-z-terra-food/

EIGHT