Для удобства использования сайта рекомендуем повернуть устройство

20 жовтня відбулась спільна презентація двох брендів: Kaсhorovska Atelier та «ЗОРЯ та КНИЖКИ». На заході були присутні також представники благодійного Фонду родини Богдана Гаврилишина та арт платформи Spilne.art, а добряча частина гостей долучилась до створення продукту.

Як так трапилось?

Справа в тім, що обидва релізи: нова лінійка від Kaсhorovska Atelier та новонароджені книги, – мають спільне підґрунтя. А саме – ідею Декларації відповідальності людини, складену видатним українцем Богданом Гаврилишином.

 

Постає логічне питання: як текст декларації, що налічує п’ятнадцять пунктів може лягти в основу щоденних предметів? Як привернути увагу широкого загалу до питань усвідомлення себе як особистості та частини соціуму?

Просто! Відповіли команди обох брендів і зосередились на самих пунктах Декларації. Таким чином скорочені гасла стали в основі fashion лінійки аксесуарів, потрібних активній людині щодня: чохлів на телефон, шоперів та браслетів-чокерів.

Стосовно друкованого видання, то редакція видавництва дійшла рішення, що просто видати текст буде нецікавим. Не таким затребуваним. Саме тому, в ході ресьорчу, був знайдений формат: поєднання в одному записникові, в КНИЗІ для ЗАПИСІВ, пунктів Декларації із коментарями лідерів думок (із найрізноманітніших сфер) та ілюстрацій робіт сучасних українських художників. Ось чому на презентації було стільки людей, дотичних до проєкту. Хоча деякі гості до кінця й не уявляли для якого результату долучаються.

Зізнаємось, редакція сама приємно здивована кінцевим варіантом. Адже тримати в руках місткий, легкий блокнот, який зручно лягає в сумочку та головне – легко працює як записник та, водночас із тим, нагадує про прості правила життя, про творче сприйняття, – це, щонайменш, приємно.

Ще приємніше стає, коли знаєш про благодійну складову. Що весь прибуток з продажу йтиме на освітні програми Фонду родини Богдана Гаврилишина.

Гості залюбки оцінили зручність пустих сторінок книг та вже зробили замовлення на примірники. Адже це чудовий варіант для подарунку.

Видавництво «ЗОРЯ та КНИЖКИ» висловлює подяку партнерам проєкту: Фонду родини Богдана Гаврилишина, Kaсhorovska Atelier та Spilne.art за спільні зусилля. Також персонально Аліні Качоровській за поштовх, Наталі Ткаченко за сприяння у роботі з художниками.

Мусимо відзначити персоналії соавторів КНИГ для ЗАПИСІВ: художників Антона Тарасюка, Наталію Брічук, Сергія Майдукова та Ельміру Шемседінову. Лідерів думок, які надавали коментарі (в хронології щодо пунктів): Христина Гаврилишин-Батрух, Юлія Руденко, Анна Решетицька, Юлія Єрмолаєва, Наталя Ткаченко, Влада Махно, Наталя Яворська, Аліна Качоровська, Патриція Шморгун Гаврилишин, Анна Сергеєва, Олена Моренцова, Надія Харченко. Ви зробили неймовірну роботу!

Більше фото з презентації: https://eight.com.ua/prezentatsiya-pershogo-produktu-vidavnitstva-zorya-ta-knizhki-knig-dlya-zapisiv-my-thoughts/

 

 

Alexander Zenchenko