Для удобства использования сайта рекомендуем повернуть устройство
Фокус уваги — сім’я. Spell Chocolate запросив героїв спецпроекту Тіну Сізонову та Валентину Сафро смачно розділити Family Easter Brunch, спробувати повітряний Панетон з бельгійським шоколадом та інші хедлайнери Easter Collection Spell.

Що для тебе «сім‘я»?

Тіна СізоноваЦе осередок підтримки, розуміння та любові. Для мене важлива гармонія, взаємоповага та довіра. Ці аспекти в сукупності і становлять і означають для мене справжню сім‘ю.


Чи маєте ви власні сімейні традиції та звички?

Тіна Сізонова: Ми любимо бувати на природі, виїжджаємо часто за місто на вихідних. Влаштовуємо пікніки та спілкуємось, ділимось ідеями, обговорюємо спільні плани. Останнім часом, особливо подобається проводити час на стайні, катаючись на конях

Вибір Тіни та Віктора: Панетон за італійським рецептом з бельгійським шоколадом та мигдальними пелюстками.


Валентина Сафро: Сім‘я — це найцінніше, що в мене є. Мої найдорожчі люди, які завжди будуть поруч, підтримують, за яких я переживаю як за себе та яких я дуже люблю. Сім’я — це любов.

Наші з Олегом батьки дружать, і саме про такі сімейні відносини я мріяла. Скоро вони летять разом на відпочинок і це вже входить у їхні традиції. Також вони беруть з собою нашу Арішку та доньку мого брата і це дуже круто.

Нашою сімейною традицією є збиратися у Олега батьків за містом на свята та вихідні, за якоїсь нагоди чи без. Кожен готує і приносить щось смачне, ми накриваємо великий стіл, їмо, спілкуємось, потім п’ємо глінтвейн на терасі або йдемо на прогулянку у ліс, дихати свіжим повітрям.


Чи маєте ви власні сімейні традиції та звички?

Валентина Сафро: Багато років поспіль ми святкуємо Великдень у чоловіка батьків. Наш Великдень схожий на свято з якогось фільму.

Мама Олега пече запашні паски, ми купуємо паски різноманітних брендів, пробуємо, у кого смачніше. Аріша завжди виграє у грі битих яєць, в ми всі їй піддаємось. Наші батьки роблять барбекю, мами п’ють чай на терасі, ми всі граємо у щось на вулиці та чути дитячий сміх.

Вибір Валентини та Олега: Великодній кошик «Класика»: цукерки із бельгійського шоколаду у вигляді перепелиних яєць, Панетон, солона карамель, карамель зі смаком маракуї. 


 

EIGHT